Over co Luchtbal

Op deze pagina

Zaalverhuur

De eerste fase van de verbouwingen zijn rond. Binnenkort begint fase 2, in de bibliotheek en op de eerste verdieping. Het co Luchtbal zal daarom voorlopig geen zalen of vergaderruimten verhuren vanaf het najaar van 2018 tot aan de zomer van 2019. 

Verenigingen kunnen in het ontmoetingscentrum Luchtbal ruimte reserveren voor hun evenementen: een concert, een theatervoorstelling, een vergadering, een personeelsfeest, ...

Adres: Columbiastraat 110, 2030 Antwerpen

Ruimtes:

- lokaal (max 20 personen)
- dubbellokaal (max 45 personen)
- bovenzaal (max 200 personen)
- tuinzaal (max 150 personen)

Extra ruimten:

- leskeuken/toog op de eerste verdieping
- leskeuken/toog aan de Tuinzaal

We kunnen alle lokalen uitrusten met audiovisuele apparatuur, op voorwaarde dat die beschikbaar is.
Daarnaast kunt u via het ontmoetingscentrum voordelig drank kopen.
Hoe vraag je een zaal aan?

1. Vul het online aanvraagformulier in. Dit formulier vind je hier.
2. Wanneer je een bevestiging per e-mail ontvangt, is de verhuring definitief

Voorwaarden en afspraken

• De zalen kunnen ten vroegste 6 maanden en ten laatste 6 weken voor de activiteit aangevraagd worden.
• Erediensten, privé- en familiefeesten, bruiloften, religieuze activiteiten en openbare verkopen zijn niet toegelaten.
• U moet er zelf voor zorgen dat u de nodige taksen betaalt en alle wettelijke verplichtingen respecteert.
• De huurprijs hangt af van de aard van uw activiteit. Er zijn twee categorieën: categorie 1 geldt voor socioculturele activiteiten, categorie 2 voor commerciële of politieke activiteiten.


Documenten

Aanvraagformulier co Luchtbal
Technische fiche verhuur bovenzaal
Technische fiche verhuur tuinzaal
retributiereglement
afsprakennota verhuur
info over taksen en auteursrechten


Meer info

Contacteer de medewerkers van het onthaal: 03 543 90 30 of verhuur.coluchtbal@stad.antwerpen.be

Team co Luchtbal

Algemene leiding: Robbie Hermans - robbie.hermans@stad.antwerpen.be
Boekhouding: Greta Van Doorslaer - greta.vandoorslaer@stad.antwerpen.be
Onthaal, zaalverhuur en tickets: Sabine Van Hoecke - sabine.vanhoecke@stad.antwerpen.be
Productie: Danny Busschots - danny.busschots@stad.antwerpen.be
Publiekswerking: Karen Thaens - karen.thaens@stad.antwerpen.be
Gebouwbeheer / Techniek: Johan Vigoureux - johan.vigoureux@stad.antwerpen.be
Communicatie: Jacques Breugelmans - jacques.breugelmans@stad.antwerpen.be
Bibliotheekmedewerker: Christel De Ren - christel.deren@stad.antwerpen.be
Bibliotheekmedewerker: Vera Stevens - vera.stevens@stad.antwerpen.be
Jongerenwijkwerking: Hamza Kamel- hamza.kamel@stad.antwerpen.be

collega's in huis

Buurtsport:

Sanne De Beukelaer - sanne.debeukelaer@stad.antwerpen.be 0474 398983
Abdallah Belhesse - abdallah.belhesse@stad.antwerpen.be 0487763801

Vrijetijdsmedewerker:

Sofie Merckelbagh - sofie.merckelbagh@stad.antwerpen.be 0470206527

Jes:

Jeroen De Schutter (adjunct-coördinator JES Luchtbal en JES Rozemaai) - jeroen.deschutter@jes.be of 0479 99 29 53
Anne Vervisch (kinderen 6-12 jaar en meisjes 12+) - anne.vervisch@jes.be of 0490 57 97 74
Patrick Narosimpa (kinderen 6-12 jaar en meisjes 12+) - patrick.narosimpa@jes.be of 0490 56 38 35
Brahim Siraj (jeugdwerker: jongeren) - brahim.siraj@jes.be of 0490 44 10 73
Daphne Reinehr (EVC- werkster, vrijwilligerswerking) - daphne.reinehr@jes.be of 0493 56 41 40
Salim Benaadjou (jeugdwerker tieners) - Salim.Benaadjou@jes.be  of 0479 99 18 56

Webpunt Luchtbal

• Tijdens de vrije inloop kan je, onder begeleiding van dot.kom-medewerkers, individueel op de computer komen werken:
dinsdag en donderdag van 10:00 tot 12:45uur en van 13:30 tot 17:45uur, woensdag van 13:30 tot 19:45uur
Cursussen: gaan op andere momenten door; vraag gerust naar meer info of surf naar www.antwerpen.be/webpunt
Meer info bij
Soaad: 03 338 34 76 of soaad.elallal@stad.antwerpen.be
Goele Veulemans: goele@dotkom.be

Open Inloop Taal - katrien.vanboxel@stad.antwerpen.be

Samentuinen - martine.willems2@stad.antwerpen.be

Vrijwilligers

Naast deze vaste ploeg draait het ontmoetingscentrum niet zonder de hulp van onze vrijwilligers. Een dikke merci voor Leo, Gerda, Robert, Vera, Bart, Anouar en Yoeran.

Ook vrijwilliger worden: contacteer Danny Busschots - danny.busschots@stad.Antwerpen.be