Contact en info > team ontmoetingscentrum Luchtbal

Algemene leiding: Robbie Hermans - robbie.hermans@stad.antwerpen.be
Programmatie, productie: Danny Busschots - danny.busschots@stad.antwerpen.be
Communicatie en cursus: Jacques Breugelmans - jacques.breugelmans@stad.antwerpen.be
Communicatie/wijkwerking: Karen Thaens - karen.thaens@stad.antwerpen.be
Boekhouding: Greta Van Doorslaer - greta.vandoorslaer@stad.antwerpen.be
Zaalverhuur en ticketing: Sabine Van Hoecke - sabine.vanhoecke@stad.antwerpen.be
Hoofd techniek: Johan Vigoreux - johan.vigoureux@stad.antwerpen.be